KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7495107

nr 749 5107

signerad, Vinterlandskap, 49 x 69

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 mars 2012
kl 19:37:35

21/3 14:19:44 1      Vinnande bud